Zegarki z metalu szlachetnego z dodatkiem bieli

Jest wiele metali, które można uznać za metal szlachetny jak na przykład pallad czy platyna, a w ostatnim czasie moda nastała na zegarki o kolorze białym, które mają a celu rozjaśnić naszą stylizację. Chociaż pojawia się coraz więcej zegarków wytworzonych z drewna oraz pomalowanych na biało, przez co można wyczuć „ciepło” drewna, ale i styl klasyczny normalnych zegarków.

Drewno można połączyć z silikonem, który może mieć przyjemny dotyk, przez co ręka nie ziębi się jak przy metalu na dworze, a przy okazji nie obciera, kiedy właściciel chce sobie popływać w basenie to drewno może się skurczyć czy też minimalnie powiększyć, ale za to nie zniszczy.

Biały kolor idealnie się łączy z palladem, srebrem oraz platyną, a ewentualnie z tytanem, przez co światło współgra z tarczą. Część zegarmistrzów zmienia tylko tarczę swoich zegarków tak aby miał styl vintage, przez co właściciel może poczuć ducha czasu. Czy też łączy się stare zegarki z nowoczesnymi paskami oraz wymienia się szkiełko na bardziej wytrzymałe.